KURUMSAL WEB SİTENİZİ

İNDİRİMLİ FİYATLARI YAKALAYIN!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İzmir Web Tasarım Ajansı

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri müşterilerimizin pazarlama, tanıtım ve satış hizmetlerini internet mecralarında verimli ve doğru kullanmalarını sağlıyoruz. Bunun için ilk günkü hevesle yaratıcı fikirler ve çözümler üretiyor, 55 farklı sektörden sayısız firmaya sunduğumuz 4000’e yakın web tasarım ve yazılım projesi gibi size de yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Localveri tüm detaylarıyla hazırladığı kurumsal kimlik çalışmaları sayesinde size her yıl binlerce potansiyel müşteri kazandırmakta, web sitenizden en iyi verimi almanızı sağlamaktadır.

web tasarım izmir
 • Başarı İçin Tam Konsantrasyon

  Hedeflediğimiz başarı için hangi yollardan geçmemiz gerektiğini biliyor, en hızlı ve en doğru sonuçları almak için tüm bilgi birikimlerimizi kullanıyoruz.

 • Yalnızca Uzman Olunan Alanlarda Hizmet

  Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde olduğu gibi yalnızca uzman olduğumuz alanlarda hizmet veriyor, web tasarım, e – ticaret, SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetiminde müşterilerimize maksimum başarı sağlıyoruz.

 • Daimi Süreklilik ve Doğru İletişim

  2013 yılından beri müşterilerimize kesintisiz ve düzenli bir hizmet sunuyor, ihtiyaçları ile yakından ilgileniyoruz. Sorunları hızlıca tespit ediyor, çözümleri belirliyor ve stratejiler geliştirerek hızlı aksiyon alıyoruz.

 • Güven

  Müşterilerimizin %90’a yakın bir bölümünün Localveri Yazılım ile tanışma şekli, başka bir müşterimizin referansı ile gerçekleşmiştir. Bu, yaptığımız işlerde maksimum memnuniyet sağladığımızın en önemli göstergesidir.

18 YILLIK

DENEYİM

493 +

MÜŞTERİ

55 FARKLI

SEKTÖR

4000 +

PROJE

Bir firmanın kurumsal olup olmadığı sahip olduğu web sitesine bakılarak kolaylıkla anlaşılabilir. Web siteleri, firmaların internet üzerinde iyi bir izlenim bırakması için son derece önemlidir. Ziyaret edilen sayfanın yeterli verimlilikte olmaması, ziyaretçilerin markayı tercih etme kararında olumsuz bir etki yaratabilir. Localveri Yazılım, kurumsal web tasarım, mobil uyumlu web sitesi, e-ticaret sitesi, SEO danışmanlığı, sosyal medya yönetimi ve detaylı web projeleri ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Global çağın yenilikleriyle sizler de tanışmaya hazır mısınız? Localveri Yazılım ile ihtiyacınız olan her şey tek bir adreste!

izmir web tasarım

Modern Web Arayüz Tasarımı

Teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, web siteniz için en yeni tasarım ve uygulamaları kullanıyoruz. Ayrıca yaptığımız dinamik web siteleri sayesinde sitenize gelen ziyaretçilerin bilgi karmaşası arasında kaybolmamalarını ve öğrenmek istediklerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlıyoruz.

izmir web tasarım

Mobil Uyumlu Web Site

Web sitenizi mobil uyumlu (responsive) olarak tasarlıyor, PC, tablet ve akıllı telefonlar ile rahat ve hızlı erişim imkânı sağlıyoruz.

izmir web tasarım

Strateji Planlama ve Danışmanlık

Web sitenizden logonuza, kurumsal kimliğinizden stratejilerinize kadar pek çok konuda ihtiyaca özel danışmanlık yapıyoruz. Ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtmak ve daha geniş kitlelere ulaştırmak için web tasarım stratejileri geliştiriyoruz.

Web Proje Süreci

WEB TASARIM İÇİN NELER YAPIYORUZ?

Analiz ve Planlama

Anlaşmamız yapıldığı andan itibaren işe koyuluyor, firmanızı ve bulunduğunuz sektörü inceliyoruz. Tasarlayacağımız web sitesinden ne beklediğinizi ve ne hedeflediğinizi öğreniyoruz. Bu beklentilerinizi karşılamak için detaylı bir planlama yapıyor, yol haritasını buna göre oluşturuyoruz.

Hazırlık

Beklenti ve ihtiyaca uygun bir konsept hazırlıyor, konsepte uygun içerik ve görsellerin hazırlık çalışmalarını yönetiyoruz. Fotoğraf çekimleri, stok fotoğraf çekimleri, görsellerin düzenlenerek web siteye uyumlu hale getirilmesi ve hedef kitle için en uygun metinlerin hazırlanması gibi hizmetleri profesyonel ekibimiz ile birlikte  büyük bir hassasiyetle yürütüyoruz.

Tasarım ve Yapılandırma

Kurumsal web site tasarım süreci için planlanan anasayfa ve iç sayfa tasarımlarını, menüleri, anasayfa animasyonlarını ve bannerları siteyle görsel uyumluluğu yakalayacak şekilde hazırlıyoruz. Veri giriş ve sayfa düzenlemelerini yapıyor, son halini onayınıza sunuyoruz.

Geliştirme

Hazırladığımız web sitenin arama motoru optimizasyonunu yapıyor, çeşitli içeriklerle güçlendiriyoruz.  Aynı zamanda tüm süreç boyunca yapılan işlemleri kaydediyor, size sunuyoruz. Kampanyanın beklentinize uygun olarak devam ettiğini göstermek için ilerlemeleri izliyor, ayrıntılı raporlar hazırlıyoruz.

Modern Arayüz Tasarımı

Firmaların kurumsal yapılarına uygun, yenilikçi, farklı, hızlı ve dinamik web siteleri dizayn ediyoruz. Sayfaların yazılım ve tasarımını fonksiyonel ve doğru bir biçimde yapılandırıyor, modern tasarımlar ile rakiplerin bir adım önüne geçmenizi sağlıyoruz. Standart kalıplardan çıkarak ihtiyacınıza özel arayüzler oluşturuyoruz.

Özgün İçerik

Web siteniz için tasarladığımız her noktada özgün içerikler üretiyor, sitenin Google’da üst sıralara çıkma hızını arttırıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte önce temsil ettiğiniz ürün ya da hizmetinizi doğru anlıyor, sonrasında da sitenize doğru, net ve akıcı bir şekilde aktarıyoruz.

Kolay Yönetim Paneli

Web siteniz tamamlandıktan sonra sizinle detaylı bir eğitim gerçekleştiriyor, web sitenize tam olarak hâkim olmanızı sağlıyoruz. Panel ile ilgili temel bilgileri aktardıktan sonra web sitenizi rahatlıkla kullanabilmenizi ve çeşitli güncellemeleri dakikalar içinde yapabilmenizi garanti ediyoruz.

Teknik Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda profesyonel teknik ekibimiz ile iletişime geçebilir, web siteniz ile ilgili destek alabilirsiniz. Localveri web tasarım izmir firması olarak kurumsal web tasarım ve mobil uyumlu web sitesi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Referanslarımızdan Bazıları

Son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize son derece modern web siteleri ve e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Belirlenen stratejilere uygun olarak dijital pazarlama hizmetleri, sosyal medya yönetimi ve SEO danışmanlığı gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Solimpeks Hibrit Web Tasarım

Solimpeks Güneş Enerjisi Sistemleri’ne ürettiği fotovoltaik panel, termal güneş kollektörleri, ısı pompası, termosifonik boyler ve güneş enerjisi sistemleri gibi birçok farklı ürünü ve verdiği hizmetleri hedef kitlesine tanıtma imkanı veren, mobil cihazlarla uyumlu kurumsal web site tasarımı gerçekleştirilmiştir.

Büyükkarcı Kurumsal Web Tasarım

Global markaları, geniş ürün portföyü ve kusursuz hizmet anlayışı ile bölgemizdeki ağır ticari araç sektöründe akla ilk gelen marka olan Büyükkarcı Grup Localveri’yi tercih etti. Ege Bölgesi’nde, 16.000 m2 alana kurulu 3 tesiste 115 kişilik uzman ekibi ile; Ford Trucks, Pirelli, Otokar, Anadolu Sigorta, HDI gibi global ve ulusal markalarının distribütörlüğünü ve bayiliğini yapan Büyükkarcı için kurumsal web tasarım ve dijital pazarlama hizmetleri verildi.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Ne diyor?

Bir web sitesiyle ilgili çalışmalardan ziyade bizim sektörel olarak bir programa ihtiyacımız vardı. Hem pazarlama hem satışla ilgili yaptığımız bütün operasyonların takibi açısından hem yönetici olarak bizim işimizi kolaylaştırsın hem de çalışan personelin daha hızlı hareket edebileceği bir program oluşturmak için arayış içerisindeydik.

Siz istediğiniz kadar güzel şeyler yapın fakat tanıtım çok önemli yani kendinizi tanıtmadığınız zaman maalesef insanlar sizi tanımıyor. Bu nedenle Locaveri’yle çalışmaya başladıktan sonra gerçekten bizim cirolarımız arttı, müşterilerimiz arttı, yurt dışına tanıtımlarımız arttı. Bu nedenle Yaşar bey ve Localveri ekibine teşekkür ediyorum.

İmas Klima Türkiye’de yaygın bir firma olması sebebiyle sadece Ege Bölgesinde müşterilerimiz olmamasından dolayı yurt genelindeki müşteri portföyüne bir şekilde hitap etmek daha kolay müşteriye ulaşabilmek amacıyla web sitesine ihtiyaç duyduk.

Son dönemde bir ürün veya bir hizmet arandığı taktirde genelde ilk başvuru noktamız internet oluyor. Bu nedenle ihracat ağırlıklı bir firma olarak çok daha ulaşılabilir ve çok daha detaylı cevaplar sunabilir bir şirket olmak istedik ve web sitesiyle ilgili bir çalışma yapmayı düşündük.

Localveri Yazılım’dan Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Almak Size Ne Kazandırır?

Mobil Uyumluluk
Akıllı telefon ve tablet kullanımının %200 arttığı bugünlerde hedef kitlenize her an ve her yerden rahatlıkla ulaşabilen web siteleri tasarlıyoruz.

Sade Dizayn Edilmiş, İlgi Çekici Ana sayfa Dizaynı
Web sitenizin ana sayfasını tasarlarken firmanın kurumsal kimliğini yansıtmaya özen gösteriyor, ziyaretçilerin dikkatlerini çekmelerini sağlayacak detaylara önem veriyoruz.

Pratik Kullanıma Uygun Mimari
Ziyaretçilerin web sitesinde kaybolmamalarını ve aradıkları bilgiye en az tıklama ile ulaşmalarını amaçlıyoruz.

Global İçerik Yönetim Sistemi
Web sitesinin kontrolünü her yerden her an yapabilmeye yarayan içerik yönetim sistemini entegre ediyoruz.

Sosyal Ağlarla Uyumlu Yapı
Web sitenizin içeriklerinin sosyal platformlarda paylaşılması ya da sosyal ağlardan web sitenize yönlendirilmesini sağlayan bağlantılar oluşturuyoruz.

Analitycs İle Detaylı Analiz ve Raporlama
Yaptığımız kampanyaların web sitenizin ziyaretçi trafiğine olan etkisini görmek için çeşitli analizler yapıyor, bunları günlük, aylık ya da yıllık olarak inceleyebiliyoruz.

“İnternetin gelişmiş altyapısını kullanarak müşterilerin ticari faaliyetlerine katma değer katmak” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bugüne kadar ki tüm projelerimizin hedefe uygun olmasına, ihtiyacı ve beklentiyi karşılamasına özen gösterdik. Hayalinizdeki projeyi birlikte gerçeğe dönüştürüyoruz.